DAPHNELA firması 2019 yılından beri üretimi yapılan ve ülkemiz gümrük mevzuatına uygun olan hemen her kategoriden ürünü ithal etmektedir.

Markalaşma ve hizmet bilinci ile DAPHNELA markasının tescili ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek online satış hizmetine girmiştir.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren kurumsal ve güvenilir bir firmadır.


MİSYONUMUZ

DAPHNELA markasıyla yenilikçi ve dürüst hizmetler sunmak, kendi çalışanlarına ve ortak paydaşlarına karşı pozitif yönde örnek tutum ve davranışlar sergilemek.

Müşteri Odaklılık; “inanmak başarının yarısıdır” felsefesine uygun olarak müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak.

İthalat ve ihracat alanında saygın ve güvenilir bir şirket, herkesin çalışmak ve güç birliği yapmaktan memnuniyet duyacağı geleceğin Türkiye’sinin lider firması olmaktır.


AMACIMIZ

Her bireysel satışımızı, en önemli satışımız kabul etmekteyiz. Tüketici bizim patronumuzdur.

Geleceğimizi inşa etmek için, tamamen tüketicilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik bir politika izlemekteyiz.

Bunu yaparken, bugün keyif veren ve gelecekte de değişen kültürlere ve yaşam tarzlarina uyum sağlayabilecek ürünler aracılığıyla müşterilerimizle ömür boyu sürecek ilişkiler yaratmak amacımızdır.


TUTKUMUZ

Kalite bizim işimizdir. Firmamız yaptığı tüm işlerde en yüksek kaliteye kendini adamıştır. Kalite, eylemlerimiz için tavizsiz standarttır ve itibarimizin kaynağıdır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.